Logowanie

Rozpoczynamy sezon od zwycięstwa! 1 miesiąc temu | 14.09.2024, 21:52
Rozpoczynamy sezon od zwycięstwa!

Wygrywamy na inaugurację sezonu z Aniołami Toruń 3:2!

Początek meczu to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Przy zagrywce Dawida Gruszczyńskiego wyszliśmy na 5-punktowe prowadzenie, a potem systematycznie powiększaliśmy przewagę. Wygraliśmy pewnie seta 25-18.

W drugiej partii chcieliśmy pójść za ciosem i przy zagrywce Mikołaja Miszczuka prowadziliśmy już 8-5. Potem zdecydowanie lepiej prezentowali się zawodnicy gospodarzy. Pod koniec zbliżyliśmy się do Aniołów na punkt, ale ostatecznie przegraliśmy partię 23-25.

Trzecią odsłonę rozpoczęliśmy od kilku punktów przewagi. Później było jednak zdecydowanie gorzej i coraz większą przewagę uzyskiwali gospodarze. Anioły pewnie wygrały partię 25-17.

W czwartej partii wydawało się, że coraz bliżej zwycięstwa w meczu są Anioły, które utrzymywały dwa punkty przewagi. Pod koniec seta dogoniliśmy jednak gospodarzy i okazaliśmy się minimalnie lepsi w grze na przewagi (29:27).

Tie-break był bardzo wyrównany, ale po skutecznym ataku Jana Króla wyszliśmy na prowadzenie 14-12. Drugą piłkę meczową udało nam się przekuć w zwyciestwo w całym meczu. Pokonaliśmy na inaugurację Anioły Toruń 3:2.

Anioły Toruń - REA BAS Białystok 2:3